تفاوت وُیز با ایزابل

تغییرات و تفاوت های عمده سیستم تلفنی وُیز با ایزابل


سیستم ارتباطی voiz فارسی شده و بهینه سازی شده سیستم تفنی محبوب ایزابل است که امکانات پیشرفته ارتباطی همچون مرکز تماس، فکس سرور، ویدئو کنفرانس و تمامی امکانات تلفنی پیشرفته روز دنیا را ارائه می دهد.

تفاوت ها

محیط وب فارسی

محیط وب فارسی

باز طراحی پوسته محیط وب ایزابل و آماده سازی برای کار فارسی زبانان، راست چین شدن، فونت مناسب و تغییر مکان المان های محیط وب از جمله تغییرات عمده می باشند.،
خروجی فارسی

خروجی فارسی

خروجی گزارش های سیستم را با تاریخ شمسی داشته باشید، بخش های همچون مکالمات ضبط شده، صندوق صوتی، ریز مکالمات، فکس

تقویم شمسی

تقویم شمسی

تقویم مورد استفاده در تمامی گزارش گیری ها شمسی شده و به راحتی تاریخ ورودی را به تاریخ شمسی وارد کرده و خروجی را نیز شمسی ببینید.

صداهای فارسی

صداهای فارسی

مهمتریم بخش یک سیستم تلفنی پیام هایی است که در شرایط مختلف پخش می گردد، در وُیز پیام های سیستم تلفنی کاملا فارسی و با کیفیت استودیو قرار گرفته است.
مخازن داخل ایران

مخازن داخل ایران

مخارن و یا همان ریپازیتوری های وُیز داخلی ایران قرار دارد و به راحتی می توانید هیشه سیستم تلفنی خود را به روز نگهدارید و یا امکانات جدید را دریافت نمایید.
نرم افزار ارتباط با مشتری

نرم افزار ارتباط با مشتری

نرم افزار ارتباط با مشتری محبوب ویتایگر را به صورت شمسی به راحتی از مخازن وُیز دریافت و بر روی سیستم تلفنی خود استفاده کنید.
ساخت گروهی DID

ساخت گروهی DID

با امکان و منوی جدید می توانید مسیردهی تماس های ورودی یا همان Inbound Route ها را به صورت گروهی بسازید.
ترانک های از پیش تعریف شده

ترانک های از پیش تعریف شده

برای راحتی کابران برخی ترانک های پر کاربرد و رایج به صورت پیش فرض تعریف شده اند ترانک هایی نظیر: ترانک به مخابرات، ترانک شاتل، ترانک گیت های معتبر و ...